רשימת טיפים ליום ההובלה

שתף את דעתך

החפצים שלכם ארוזים, ומצאתם חברת הובלות איכותית. סגרתם את כל הקצוות הנדרשים ועכשיו כל שנותר הוא לעבור את היום הזה בשלום. איך תעשו זאת? לפניכם כמה טיפים מועילים.

עד כמה משמח שלא יהיה, יום מעבר הדירה הוא מאוד אינטנסיבי ועלול להיות מבלבל. הרי לא בכל יום אתם סוגרים פרק אחד ועוברים לפרק חיים אחר. לכן גם אם מצאתם חברת הובלות מומלצת והכל ארוז ומוכן, בעזרת התנהלות נכונה תוכלו לצלוח את התהליך ולהתחיל את חייכם החדשים בבית החדש כשאתם שמחים ומרוצים.

טיפ ראשון – היערכות מוקדמת היא תנאי להצלחה

יום הובלה מוצלח מתחיל בהיערכות נכונה, לכן הקפידו על ביצוע הפעולות הבאות בטרם היום מתחיל:

  • שמרו למובילים חניה – בין אם אתם מתגוררים במרכזה של עיר סואנת, בין ברחוב שקט ובין אם בישוב מומלץ כי מוקדם בבוקר יום ההובלה תרדו לרחוב ותשמרו למובילים חניה קרוב לפתח הבית על מנת להקל על התהליך.
  • ארזו תיק גב קטן – ארזו בתיק גב קטן את כל אשר לו אתם זקוקים, ממש כמו תיק למטוס. בגדים להחלפה (במיוחד אם יש לכם ילדים), צידה לדרך, מים, מברשת שיניים ומשחה, מטען לנייד וכל מה שאתם צריכים כדי להעביר את היום.
  • קחו אתכם חפצים אישיים ויקרי ערך – שמרו עליכם ארנק, מפתחות, מכשירי טלפון ניידים וכיוצא בכך וכן הקפידו לקחת אתכם באוטו חפצים יקרי ערך כמו תכשיטים או מסמכים חשובים, על מנת שבכל רגע נתון תוכלו לדעת היכן הם נמצאים.

טיפ שני – הקפידו להתנהל נכון מול המובילים

המובילים הם בני אדם ויחסכם אליהם עלול להשפיע במידה ניכרת על הצלחת ההובלה. לכן:

  • הקפידו לדאוג לרווחתם – דאגו להם לאוכל, לשתייה, לנשנושים פה ושם ותהיו בטוחים שהם ינהגו באותה מידת כבוד לחפצים שלכם. אל תשכחו שעובדים מרוצים יעשו את עבודתם נאמנה תוך שמספקים שירות איכותי ושומרים על אווירה נעימה.
  • סכמו כל פרט אל מול חברת ההובלה – אל תשאירו דברים פתוחים וגם אם ישנן התקלות של הרגע האחרון, אל תסכמו דברים ישירות מול המובילים. הקפידו להתנהל באופן מסודר אל מול חברת ההובלות עצמה על מנת להבטיח כי לכל פעולה יהיה כיסוי ביטוחי.
  • אל תשכחו לתת טיפ – אם זו לכם הפעם הראשונה, לידיעתכם נהוג לתת טיפ למובילים בסיום יום העבודה לכן מומלץ כי תערכו לכך בהקדם. עשו שיעורי בית, בררו כמה נהוג לתת והוציאו כסף מהבנק לשם כך בטרם עת.

טיפ שלישי – פרקו את הארגזים בחדרים המיועדים להם

כדי להקל על עצמכם גם את השלב האחרון והוא שלב הפריקה, הקפידו כי המובילים יפרקו את הארגזים בחדרים אליהם הם מיועדים. כך למשל כלי מטבח יחנו במטבח, הבגדים של הילדים בחדרים וכיוצא בכך. בדרך זו תוכלו לחסוך מעצמכם טרחה רבה.

בעזרת סדרה של פעולות, סדר, ארגון ושמירה על מיקוד תוכלו לעבור את יום המעבר בשלום ויותר מכך – בקלות וביעילות.

תגיות:

קטגוריות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *