טיפים לשכירת רכב לטיול מושלם בגליל

שתף את דעתך

טיול משפחתי הוא דרך מושלמת להעביר שבת או יום חופשה קסומים עם האנשים שאתם הכי אוהבים. כיום, אנשים רבים פונים לאזור הצפון על מנת למצוא בו את הנופים המיוחדים והבולטים שאין בשום מקום, וליהנות מחוויה מגבשת, מנופים חדשים ומרעננים וליצור זיכרונות משפחתיים חדשים. יחד עם זאת, הטיול בגליל עשוי להיות מאתגר ביותר – ולא רק עבור בני המשפחה, אלא גם עבור הרכב שאינו מותאם בהכרח לנסיעות בשטח הפתוח. לרוב המשפחות יש רכבים משפחתיים המותאמים לנסיעה בערים ובכבישים המהירים, אך לא בטיולים. על מנת ליצור את החוויה המושלמת ולא לסיים את הטיול בקריאה לגרר ובחשבון מופקע למוסך, קחו בחשבון את הנקודות שנציג בפניכם במאמר הנוכחי.

לא כל טיול מתאים לכל רכב

לא כל רכב מתאים לכל מסלול שתבחרו, אפילו אם כל מה שנדרש מהרכב הוא להביא אתכם לנקודת הפתיחה. אם בדרככם יש שבילי עפר ונדרשים גלגלים בעלי צורה מסוימת, עדיף לפנות לשירותיה של חברה להשכרת רכבים שתספק לכם את כלי התחבורה שישמש אתכם בצורה הטובה ביותר במהלך ההרפתקאה שלכם. במקרים מסוימים, פשוט יותר לשכור רכב שטח המותאם לתנאים בהם תטיילו, וכך תחסכו לעצמכם הרבה עצבים ופחדים. יחד עם זאת, חשוב מאוד לשכור רכב שבו הנהג של המשפחה יכול לנהוג בקלות. לדוגמא, אל תשכרו רכב עם גיר הילוכים ידני אם הנהג עשה רישיון אך ורק לרכב אוטומטי, או אפילו אם הוא כבר אינו מורגל בנהיגה ברכב ידני.

חישוב קילומרטאז' יומי

כאשר מתכננים את הטיול ושוקלים לשכור רכב, כדאי לחשוב מראש על המרחק שתצטרכו לעבור ברכב זה. כך, בהתחשב בעלויות ההשכרה לצד המחיר של הדלק – ניתן להגיע למסקנות הנכונות והחכמות ביותר בהקשר הרחב ביותר ולקבוע איזה רכב הכי מתאים למטרה שלכם ואף יספק את כל הצרכים של כל אחד מבני המשפחה.

האם לפעמים כדאי לשכור רכב משפחתי?

גם אם נראה שהסיבה היחידה לפנות לשירותיה של חברת השכרת רכב למען טיול אחד בגליל היא הצורך ברכב שטח, בפועל ניתן ליהנות גם מיתרונות רבים של רכב משפחתי גדול יותר ממה שיש לכם, במקום אמצעי תחבורה יותר צנועים (לדוגמא, רבים בתל אביב מסתדרים עם אופניים או עם קטנוע בלבד). אך אין זו סיבה למנוע מעצמכם את ההנאה שבטיול בגליל עם כלי רכב משלכם. פנייה לחברה מקצועית תאפשר למצוא תמיד את הפתרונות היעילים ביותר.

מתי מחזירים את הרכב?

נושא זה רשום תמיד בהסכם מול חברת השכרת הרכב. דבר אחד בטוח – תמיד תכננו את הטיול שלכם כך שיימשך לאורך זמן מספק, או שתצטרכו לחשוב על פתרונות רכב נוספים לאחר החזרת הרכב שהשכרתם.

 

קטגוריות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *