טיפים למציאת עבודה

שתף את דעתך

ישנם אין סוף של אפשרויות ודרכים למצוא עבודה כיום, ברור שלכל אחד מתאים תחום מסוים אך עדיין ישנם כמה כללים המתאימים לכולם בעת חיפוש עבודה.

  1. קורות חיים – גם בימינו קורות חיים עדיין מייצגים אותך ומציגים את מי שאתה ומה עשית עד היום חשוב להכין קורות חיים מושקעים וכמובן עם נתונים מדוייקים.
  2. שליחת קורות חיים – נכון כדאי לשלוח את הקורות חיים שלכם לכמה שיותר מעסיקים, אך גם בנושא זה חשוב להקפיד ולהשתדל להגיע לכמה שיותר מעסיקים רלוונטיים להכשרה שלכם.
  3. תכנון זמנים – חשוב מאוד לתכנן את פעילותיך לשבוע שבועיים קדימה, לזמן ערך אדיר לכן מומלץ לא לבזבז זמן ואנרגיות מיותרות במקומות לא נכונים. כמובן שחלק מהזמן יחולק למעקב אחר קורות חיים שכבר נשלחו.
  4. ספר\י לחברים – בעת חיפוש עבודה מומלץ לדבר ולספר לכמה שיותר אנשים, חברים, ומשפחה על כוונותיך למצוא עבודה חדשה או עבודה נוספת, הרבה פעמים לאחד מהם יהיה מה להציע בשבילך.
  5. ראיון עבודה – במקרה ומעסיק חוזר אלייך ומזמן אותך לראיון עבודה, חשוב לקבל את כל הנתונים לגביי העבודה, שם החברה, שם המעסיק, כתובת מדויקת, שעה מדויקת, ודרכי הגעה. עכשיו הזמן להכנת שיעורי בית נסו לאסוף כמה שיותר מידע על החברה ועל התחום כדי שתוכלו להגיע מוכנים כמה שרק אפשר.
  6. המלצות – מומלץ להגיע לראיון עבודה "מכתב נלווה" אשר מטרתו לנסות ולעורר את המעסיק ולגרום לו להתעמק עוד קצת בקורות החיים שלכם, כמובן שזה הזמן הנכון להוסיף המלצות ממעסיקים קודמים כמובן בתנאי שקיימות כאלה המלצות, חשוב לבחור ממליצים אמתיים ולא פחות חשוב ליידע את אותם מעסיקים.
  7. לא להתייאש – לפעמים חיפוש עבודה הופך לארוך ומייגע חשוב להישאר ממוקדים וחדורי מטרה, גם אם מגיע משרה שונה ממה שציפיתם עדיין חשוב לא להתייאש ולהמשיך לחפש ולהאמין.

למשרות חדשות באזור הגליל >

לקבוצת הפייסבוק הגדולה ביותר לחיפוש ופרסום משרות בגליל: "עבודה בצפון – דרושים בצפון" >

תגיות:, ,

קטגוריות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *