חוגגים יום הולדת?

שתף את דעתך

יום הולדת הוא יום מיוחד לכן, כל הורה מחפש את הפעילות האולטימטיבית עבור הילד שלו, ביום ההולדת שלו. אם הילד שלכם מבקש קוסם ליום ההולדת, אך הדבר נראה לכם נדוש, כדאי שתדעו שיש קוסם אחד ומיוחד, שמבצע הרבה מעבר לקסמים רגילים ונדושים בימי הולדת ושהקסמים שלו הם כל כך מיוחדים ומשמעותיים, עד שהוא יותיר את כל משתתפי יום ההולדת פעורי פה, לאחר שחוו חוויה מרשימה וייחודית. אם אתם מחפשים קוסם ליום הולדת, אשר הופעתו תהיה מרגשת, מיוחדת ובלתי נשכחת, הכירו את אלחנן בר- אמן האשליות.

מיהו אלחנן בר?

אלחנן בר הוא אמן אשליות וקוסם בינלאומי. אלחנן התחיל את דרכו בשנת 2004 אצל טובי המומחים בתחום וצבר ידע וטכניקות רבות בתחום. אולם, אף על פי שהוא עוסק בתחום זמן רב, אלחנן לא מפסיק להפתיע, להתפתח ולהשתכלל בתחום זה וצובר לעצמו טכניקות חדש  וקסמים מפתיעים ומיוחדים בהם הוא משתמש בהופעותיו. ההופעות של אלחנן מיועדות לאוכלוסייה בכל הגילאים, לכן, אם יום ההולדת של ילדכם כוללת  גם ילדים וגם מבוגרים, אלחנן הוא ללא ספק הבחירה הטובה ביותר עבורכם כקוסם ליום ההולדת של ילדכם.

הפעלת קוסם ביום ההולדת, הטובה ביותר!

אף על פי שלעתים נראה כי קוסם ליום הולדת זה משהו נדוש, הבחירה באלחנן תוכיח לכם שקוסם מיוחד ליום הולדת, זה הדבר הכי מפתיע וחוויתי שיכול להיות. בעזרת קסמי קלוז אפ, בהשתתפות פעילה של האורחים, סדנת ג'אגלינג, להטוטי אש וקריסטל ועוד שלל קסמים מרהיבים, אלחנן יותיר את האורחים נדהמים ונרגשים.

אין ספק שאם הילד שלכם מבקש קוסם ליום ההולדת או שאם אינכם יודעים איזה תוכן לבחור עבור יום ההולדת שלו, אלחנן בר הוא הקוסם הטוב ביותר לימי הולדת, אשר יהפוך כל יום הולדת מאירוע שגרתי, יבש ובנאלי לאירוע מרהיב, מיוחד, מרגש ואיכותי.

להזמנות ולפרטים נוספים 0524-817781 או צרו קשר

קטגוריות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *