לחגוג בר מצווה בכותל

הנחת תפילין בכותל שתף את דעתך

גיל ההתבגרות הינו בין המעברים הפחות פשוטים בחיים. הילד, אשר היה עד לא מזמן אחוז בשמלתו של אמו, גדל והופך לנער בעל אישיות ואופי ייחודיים משלו. זהו השלב בו הוא מתחיל לגלות את הקווים העצמאיים באופיו ואלו ההופכים אותו ליצור עצמאי וייחודי, בעל בחירות משלו ותוואי המאפיין אותו בלבד.

לא בכדי מעניקה היהדות חשיבות רבה כל כך לאירוע בר המצווה. המעבר בין הילדות לנעורים הוא אינו קל, וטומן בחובו לא מעט קשיים והתמודדויות. בר מצווה בכותל הינו האמצעי החזק ביותר המעניק לנער ולתהליך אותו הוא עובר תשומת לב ייחודית והערכה רבה. באמצעות חגיגה בר המצווה – זוכה הנער לקבל את הפידבק הראוי על המעבר מגיל ילדות אל גיל הנעורים וההתמודדויות.

חשיבותו של הכותל

הכותל הינו בין המקומות החשובים ביותר לעם היהודי.  ככזה, הוא מעניק משמעות רבה לכל אירוע הנחגג בו ולכל חוויה משמעותית המתרחשת בסביבתו. גם אירוע בר  מצווה הנערך בכותל הינו בין החוויות העשירות והעוצמתיות ביותר שניתן לחוות, הודות למעמד המשמעותי של הכותל בעיני העם היהודי והודות לכוחו של טכס בר המצווה במסורת היהודית.

הודות ל"בקצב הרוח" הופך אירוע בר המצווה לחגיגה ייחודית ובלתי נשכחת. ביום האירוע עצמו הופך הנער החוגג לחתן שמחה מוערך הזוכה לתשומת לב מרבית ואילו האורחים עצמם זוכים לפינוקים אין סוף. מהבוקר זוכים האורחים ליהנות מאוטובוס ייחודי לאירוע אשר אוסף אותם אל עבר הכותל. בדרך עוצרים האורחים לארוחת בוקר קלה באתר מקסים ונעים ולאחר מכן ממשיכים ישירות אל האירוע עצמו.

במהלך האירוע ינגן צוות בקצב הרוח ויעורר שמחה אמיתית המגיעה היישר מהלב. האירועים הייחודיים של בקצב הרוח הופכים כל חגיגה לחוויה בלתי נשכחת ולהנאה ייחודית הנשמרת למשך שנים רבות בזכרון. כלי הנגינה האותנטיים,  השמחה האמיתית, השירות והנתינה אין קץ – כל אלו הופכים את האירוע לבלתי נשכח למשך שנים רבות.

במסגרת החגיגה של בקצב הרוח זוכים האורחים להגיע לארוחה חגיגית במסעדה לאחר העלייה לתורה, או לסיור בעיר העתיקה של ירושלים הכולל הדרכה מקצועית. כל אלו הופכים את בר המצווה לאירוע של פעם בחיים – שלא יישכח למשך שנים רבות.

למידע נוסף: 054-4525-028

קטגוריות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *