טכנו חוף – יוצאים בשבילך מהכלים

צרו קשר עם טכנו חוף – יוצאים בשבילך מהכלים

טלפון: 04-9521615
סלולר: 052-6941660
דוא"ל: schain.david@gmail.com
אתר: http://technohof.co.il


יישובים באזור:


אודות העסק

באזור התעשייה מול מושב לימן, ישנה חנות גינון נפלאה, בה יוכל כל גנן או חובב גננות למצוא את כל מה שהוא צריך בכדי לבצע את העבודה בצורה מקצועית.

החנות שייכת לדודי שיין, תושב שתולה בגבול הצפון, מייסד החברה שהוקמה בשנת 2008 ומספקת מגוון שירותים בתחום הגננות.

במידה ותפנו אל החברה, תוכלו לרכוש מגוון מוצרים, כמו למשל: חרמשים, גליל שרשרת, גרזן פירוק וביקוע, משורים, מגזמות, ראש למסיק זיתים, מפוחי עלים, תוכלו לרכוש ציוד בטיחות אשר יגן עליכם וישמור עליכם מפני פגיעות, תוכלו לרכוש בגדי עבודה איכותיים ועוד.

נוסף על כך, יוכלו בעלי המקצוע להעניק לכם מגוון עצות וטיפים בתחום הגננות, דבר אשר יסייע לכם לעבוד בצורה טובה יותר. כמו כן, תוכלו להיעזר בחברה בכדי לתקן כלי גינון, כלי חקלאות וכלי בניין (החברה מתמחית בתיקונים של רוב החברות), תוכלו לרכוש חלקי חילוף במהירות, תוכלו לבצע תיקוני חוץ ועוד.

טכנו חוף – חברה עם ניסיון וידע נרחב בתחום הגננות !

חברת טכנו חוף קיימת משנת 2008 והיא מספקת שירות למועצות מקומיות, בתי ספר, עיריות, חברות בנייה, צהל, קבלני גינון, לקוחות פרטיים וכו'. הידע והניסיון שצברו אנשי המקצוע במהלך השנים ומגוון הלקוחות בהם טיפלו, מסייע להם לפתור כל בעיה ולהעניק שירות מקצועי ואיכותי. אם אתם מעוניינים לרכוש את מוצרי החברה – תוכלו להגיע אליה – חנות הגינון נמצאת בצפון הארץ. כמו כן, תוכלו לרכוש את המוצרים באמצעות האינטרנט – תוכלו להיכנס אל החנות האלקטרונית ולבחור את המוצרים הדרושים לכם. יש לציין כי החנות האלקטרונית מאובטחת כראוי, כך שתוכלו להיות רגועים לגמרי. כמו כן, החנות האלקטרונית פשוטה וקלה לשימוש.

טכנו חוף – חנות הגינון שלך בצפון –

כל מה שהגנן המתחיל והמקוצעי צריך!

שירותי מוסך למכסחות דשא, כלי כינון מוטוריים ועוד

כתובת: אזור תעשיה גליל מערבי, מול מושב לימן

ניתן למסור כלים לתיקון, גם במושב שתולה – בתיאום מראש.